3 online
Wielkość czcionki

Informatory - gdzie szukać pomocy

Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania Informator o dostępnych w województwie łódzkim formach pomocy z obszaru zdrowia psychicznego. Opracowanie zawiera podstawowe informacje, zaprezentowane w przejrzysty, przyjazny użytkownikowi sposób. Zebrane dane pochodzą m.in. z informacji przekazanych przez samorządy powiatów i miast na prawach powiatów, ze strony internetowej Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi www.nfz-lodz.pl oraz Wydziału Polityki Społecznej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi www.pomoc.lodzkie.eu. Wszystkie dane są aktualne według stanu na marzec 2019 r.

Wykaz telefonów zaufania, dzięki którym można uzyskać szybko anonimową poradę znajduje się w Poradniku dla Pacjenta, dostępnym tutaj.

Dodatkowo, lista miejsc w województwie łódzkim, w których można uzyskać bezpłatną pomoc m.in. psychologiczną lub prawną znajduje się w Rejestrze jednostek specjalistycznego poradnictwa funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego prowadzonym przez Wojewodę Łódzkiego, dostępnym tutaj.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (14 votes)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www