0 online
Text size

O serwisie

Celem serwisu jest dostarczenie rzetelnych informacji na temat systemu ochrony zdrowia w województwie łódzkim, polityki zdrowotnej prowadzonej przez Samorząd Województwa Łódzkiego oraz zadań realizowanych przez Departament Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

W dziale Polityka Zdrowotna można znaleźć informacje na temat strategicznych dokumentów, określających priorytetowe cele i zadania dla ochrony zdrowia w województwie łódzkim. Dowiecie się Państwo nad czym obecnie pracuje Samorząd Województwa Łódzkiego oraz w jakich programach ogólnopolskich dotyczących zdrowia uczestniczy Województwo.

Jedną z funkcjonalności serwisu jest Lokalizator Szpitali, który umożliwia szybkie wyszukiwanie placówek na terenie województwa, według miejsca funkcjonowania, organu założycielskiego lub interesującego nas profilu oddziału.

Wszystkim, którzy potrzebują opieki medycznej, a nie wiedzą jakie mają prawa jako pacjenci, jakie świadczenia i na jakich zasadach im przysługują, gdzie znaleźć placówkę, która zajmuje się leczeniem danej choroby, polecamy zakładkę Dla pacjenta. Poprzez nią chcemy szerzyć wiedzę na temat organizacji systemu ochrony zdrowia w województwie oraz praw przysługujących pacjentom. Ważnym celem jest dla nas również edukacja z zakresu pierwszej pomocy.

W Aktualnościach dowiecie się Państwo m.in. o bieżących wydarzeniach związanych z uroczystymi obchodami dni nawiązujących do tematyki zdrowia, konferencjami, otwarciem nowych oddziałów, inwestycjami w szpitalach.

Treść serwisu redagowana jest przez pracowników Departamentu Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – co zapewnia wiarygodność i aktualność zawartych informacji. Więcej na temat Departamentu, jego struktury oraz realizowanych zadań dowiecie się Państwo z zakładki Zadania Departamentu.

Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, jak również przekazywania sugestii dotyczących jego funkcjonalności. Państwa wskazówki z pewnością przyczynią się do wzrostu jakości zamieszczanych w serwisie informacji. Mamy nadzieję, że portal będzie stanowić platformę służącą do wyszukiwania konkretnych i rzetelnych informacji, przydatną dla wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego.

Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www