1 online
Text size

Bezpłatne badania - archiwum 2019

Samorząd Województwa Łódzkiego jest jednym z podmiotów organizujących i finansujących bezpłatne programy zdrowotne i akcje profilaktyczne dla mieszkańców regionu. Od 2017 roku mieszkańcy województwa mają również możliwość korzystania z programów współfinansowanych z UE. Realizowane działania dotyczą szczególnie ważnych problemów zdrowotnych, m.in. chorób nowotworowych czy układu krążenia u dorosłych, a u dzieci depresji.

Programy zdrowotne
realizowane w 2019 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Akcje profilaktyczne realizowane w 2019 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Za organizację powyższych programów i akcji odpowiada Departament Polityki Zdrowotnej, w przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 42 291-98-61, 42 663-37-76, 42 663-37-93.


Programy zdrowotne współfinansowane z UE prowadzone w 2019 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Za organizację powyższych programów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w oparciu o Regionalny Program Operacyjny WŁ na lata 2014-2020 odpowiada Departament Europejskiego Funduszu Społecznego.

Za organizację powyższego programu odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi.

Zadbaj o swoje zdrowie! Pamiętaj, że im wcześniej wykryte zaburzenie, tym większa szansa na wyleczenie lub zahamowanie rozwoju choroby.

Your rating: None Average: 4.2 (10 votes)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www