1 online
Text size

Aktualności

25/11/2021

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno - Lecznicze w Łodzi zaprasza do uczestnictwa w Programie Profilaktyki Onkologicznej Dla Kobiet Aktywnych Zawodowo.

więcej
23/11/2021

NFZ z Ministerstwem Zdrowia rozpoczął nową akcję prozdrowotną.

więcej
22/11/2021

W dniu 18 listopada w krajach Unii Europejskich, już po raz czternasty obchodzimy Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD, ang. European Antibiotic Awareness Day), który został ustanowiony w 2008 roku przez Komisję Europejską na wniosek Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC ang. European Centre for Disease Prevention and Control).

więcej
prokreacja
12/11/2021

Zapraszamy pary będące mieszkańcami województwa łódzkiego i pozostające w związku małżeńskim lub we wspólnym pożyciu, z wcześniej niezdiagnozowaną niepłodnością, które podejrzewają u siebie problem z zajściem w ciążę do udziału w Programie.

więcej
Harmonogram warsztatów BRA DAY
28/10/2021

28 i 29 października zapraszamy do Monopolis na warsztaty BRA DAY, dedykowane zarówno osobom z doświadczeniem choroby onkologicznej, jak i tym, którzy cenią zdrowy styl życia, bądź chcą dowiedzieć się jak odmienić swoją codzienność, by świadomie o siebie dbać.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www