1 online
Text size

Kompleksowa ochrona zdrowia prokreacyjnego Województwo Łódzkie podpisało umowę z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki na realizację Programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego. Więcej informacji ...
Warsztaty edukacyjne dla dorosłych Zapraszamy dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Warsztaty edukacyjne dla młodzieży Zapraszamy młodzież w wieku 14-17 lat na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Warsztaty edukacyjne dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku 11-13 lat na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Bezpłatne badania Sprawdź gdzie możesz skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich, konsultacji, warsztatów...
Oceń nasz szpital Zapraszamy do wypełnienia ankiety badającej zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług. Więcej informacji...
Łódzkie Na Zdrowie Zapraszamy do obejrzenia cyklu programów Łódzkie Na Zdrowie, zrealizowanego na zlecenie Województwa Łódzkiego.

Aktualności

20/09/2019

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zapraszają na kolejne szkolenia z zakresu e-recepty.

więcej
fot. Fundacja Nadzieja Dla Zdrowia
18/09/2019

Samorząd Województwa Łódzkiego otrzymał tytuł „Lider w innowacjach profilaktyki grypy"  w konkursie pn. Samorządowy Lider OPZG, którego celem jest aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego w zakresie realizacji programów zdrowotnych oraz popularyzacja samorządowych programów zdrowotnych w dziedzinie profilaktyki grypy.

więcej
16/09/2019

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie w zakresie e-recepty, e-skierowania oraz Internetowego Konta Pacjenta (pacjent.gov.pl).

więcej
12/09/2019

W imieniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu informujemy, iż ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami organizowanymi przez Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przy współpracy z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na terenie Szpitala odbędzie się szkolenie z zakresu e-recepty.

więcej
fot. Piotr Miśkiewicz (UMWŁ)
11/09/2019

W dniu wczorajszym, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego odbyło się szkolenie dla lekarzy, personelu medycznego, a także przedstawicieli placówek medycznych z zakresu e-Recepty oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

więcej

Kalendarium

M T W T F S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
 
 
11
 
12
 
 
14
 
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
Leki 75+

Oceń nas

Badanie Satysfakcji Klienta

Oceń poziom usług świadczonych przez Departament Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Wypełnij ankietę

Poll

Jakie Pana/Pani zdaniem choroby są najczęstsze wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej województwo łódzkie?
wady postawy
28%
astma
6%
alergia
19%
wady słuchu
0%
wady wzroku
5%
depresja
7%
otyłość
16%
próchnica
14%
inne
1%
nie mam zdania
3%
Total votes: 229
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www