0 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

28/04/2020

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi pilnie zatrudni: Lekarzy Medycyny Ratunkowej, Ratowników Medycznych, Magistrów Farmacji, Pielęgniarki Anestezjologiczne, Osoby na Call Center.

więcej
11/02/2020

W dniu 13 maja 1992 roku w 75. rocznicę objawień fatimskich i w 11. rocznicę zamachu na życie św. Jana Pawła II, dzień 11 lutego został ustanowiony Światowym Dniem Chorego (tego dnia Kościół powszechny wspomina pierwsze objawienie Maryi w Lourdes).

więcej
03/02/2020

Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w badaniu zadowolenia pacjentów z jakości usług świadczonych w placówkach opieki zdrowotnej, dla których organem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego.

więcej
10/10/2019

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza wszystkie podmioty lecznicze posiadające kontrakt z NFZ oraz oddziały dedykowane kobietom w ciąży i po porodzie do wzięcia udziału w programie pilotażowym "Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym - Dieta Mamy".

więcej
26/09/2019

W szpitalu w Bielsku-Białej zmarł wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www