0 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

26/04/2019

IKP jest internetową aplikacją dostępną pod linkiem https://pacjent.gov.pl/, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można odnaleźć informacje o swoich danych medycznych, które dotychczas były rozproszone w różnych miejscach.

więcej
19/06/2018

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w ramach współpracy z Fundacją MY PACJENCI prowadzi prace związane z konsultacjami społecznymi w ramach Projektu Razem dla Zdrowia, realizowanym przez Fundację.

więcej
07/12/2017

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi wziął udział w Ogólnopolskim Programie Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017" i 24 listopada zdobył Statuetkę oraz Tytuł "Diament Polskiej Jakości".

więcej
24/05/2017

Co roku w ostatnim tygodniu maja obchodzony jest Europejski Tydzień Walki z Rakiem, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi przede wszystkim na profilaktykę w zapobieganiu chorobom nowotworowym. Obecnie w Unii Europejskiej nowotwory są główną przyczyną zgonów. Aby zminimalizować ryzyko zachorowania warto stosować zasady określone przez Kodeks Walki z Rakiem.

http://www.kodekswalkizrakiem.pl/kodeks/

więcej
22/03/2017

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES informuje, że rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www