0 online
Wielkość czcionki

Wyróżnienia dla jednostek podległych Samorządowi Województwa Łódzkiego

Wyróżnienia dla jednostek podległych Samorządowi Województwa Łódzkiego

W czwartek 17 listopada 2011 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala wręczenia prestiżowych wyróżnień w Międzynarodowym Programie Promocji EuroCertyfikat 2011.

Wśród wyróżnionych podmiotów znalazły się Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, który otrzymał EuroCertyfikat w zakresie Dobrych Praktyk Obsługi i Usług i statuetkę EuroCertyfikat w kategorii Zarządzania Instytucją oraz Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi równiez w zakresie Dobrych Praktyk Obsługi i Usług. Wyróżnienia z rąk wiceministra zdrowia Cezarego Rzemka oraz Przewodniczącego Kapituły Konkursowej odebrał Dyrektor szpitala Marek Konieczko oraz Dyrektor Ekonomiczny WSRM Grażyna Kazimierczak.

Więcej zdjęć.


EuroCertyfikat - Certyfikat Zarządzania Firmą/Instytucją
(zgodny z systemami jakości)
Certyfikat poświadczający sprawne i efektywne zarządzanie firmą, nagradzający dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne, honorujący wdrożone systemy jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania firmą, przyczyniających się do jej rozwoju i uzyskania wysokich wyników finansowych.

EuroCertyfikat - Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług
Certyfikat adresowany głównie do ośrodków służby zdrowia, firm, urzędów, instytucji świadczących usługi i mających na co dzień do czynienia z interesantami. Potwierdza wdrożenie przepisów unijnych, umożliwia zdystansowanie konkurencji w danej branży, uwiarygodnia firmę posługującą się tym certyfikatem w oczach klientów; jest gwarantem najlepszych praktyk i profesjonalnej obsługi.

 

Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www