1 online
Wielkość czcionki

Wykład „Woda. Dla relaksu, do picia, dla życia”

Wykład „Woda. Dla relaksu, do picia, dla życia”

Woda, czyli źródło życia, środowiska, cywilizacji. Gasząca pragnienie i przyjemnie chłodząca ciało – jest także dużym zestawem norm, procedur i wymagań stworzonym dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa.

Na co zwracać uwagę, w codziennych sytuacjach, gdy korzystamy z wody z kranu, gdy przebywamy na pływalni? Gdzie zdobyć przejrzystą wiedzę w tym zakresie?

19 maja br., o godz. 12.00 Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa łódzkiego, wszystkich zainteresowanych zdrowym i bezpiecznym stylem życia do swojej auli  na wykład „Woda. Dla relaksu, do picia, dla życia”.

Pracownicy Oddziału Nadzoru Higieny Komunalnej WSSE w Łodzi zaprezentują dwa wodne tematy:

  • Woda do spożycia, czyli co warto wiedzieć o tym, co płynie do nas z kranu,
  • Pływalnie. Czysta przyjemność w świetle nowych przepisów.

Po wystąpieniach, czas przewidziany na dyskusję.

„Woda. Dla relaksu, do picia, dla życia” będzie XVI „Spotkaniem ze Zdrowiem”. Organizatorem tego cyklu wykładów jest Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi. Ideą spotkań jest kształtowanie odpowiednich postaw i zachowań zdrowotnych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, WSSE w Łodzi prosi o zgłoszenie uczestnictwa – nr tel.: 42 25 36 302 lub e-mail: redakcja@pis.lodz.pl

Źródło: Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Łodzi

Dokumenty do pobrania

application/pdficonZaproszenie(471.3 KB)
application/pdficonProgram(2.18 MB)
Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www