1 online
Wielkość czcionki

Mam czas rozmawiać

Mam czas rozmawiać

Krajowe Centrum ds. AIDS uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 23 listopada 2018 r. rozpoczyna się kolejna odsłona kampanii społecznej pod hasłem: „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)”.

Kampania pod hasłem: „Mam czas rozmawiać” #mamczasrozmawiac jest kontynuacją kampanii Krajowego Centrum ds. AIDS z 2017 r. o tym samym tytule i – podobnie jak ona – jest oparta na idei promowania międzypokoleniowego dialogu o zdrowiu rodziny, w tym HIV/AIDS i innych chorobach przenoszonych drogą płciową.

Działania kampanijne zostaną przeprowadzone na przełomie listopada i grudnia 2018 r., w dniach: 23-30.11.2018 r. - podczas Europejskiego Tygodnia Testowania oraz 1.12.2018 r. - podczas Światowego Dnia AIDS.

Listopadowa edycja kampanii kładzie przede wszystkim nacisk na dialog dotyczący konieczności testowania w kierunku HIV, ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Tygodnia Testowania, w dniach 23-30 listopada 2018 roku.

Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie do wykonania testu diagnostycznego w kierunku HIV, jak największej liczby osób. W tym czasie niektóre punkty konsultacyjno-diagnostyczne (PKD), zlokalizowane w 26 miastach w całej Polsce, wydłużą swoje godziny pracy. Aktualne godziny pracy oraz lokalizację danego punktu można sprawdzić na stronie internetowej: https://aids.gov.pl/pkd/ oraz w pliku: „Godziny otwarcia w ramach ETT - 23-30.11.2018” załączonym poniżej.

Źródło oraz więcej informacji: https://mamczasrozmawiac.aids.gov.pl/mamczasrozmawiac-2/#mcrlink

Dokumenty do pobrania

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www