0 online
Wielkość czcionki

Konferencja "Zrozumieć prawa pacjenta"

Konferencja "Zrozumieć prawa pacjenta"

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na ogólnopolską konferencję "Zrozumieć prawa pacjenta", organizowaną w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Konferencja odbędzie się w dniu 18 października 2013 roku w Warszawie.

Konferencja jest elementem kampanii promującej podręcznik pod tym samym tytułem. Podręcznik zawiera podstawowe informacje z zakresu organizacji ochrony zdrowia w Polsce. W związku z uruchomieniem, w ramach projektu Akademii NFZ, platformy szkoleniowej i portalu edukacyjnego jedna z sesji zostanie poświęcona możliwościom i kierunkom rozwoju e-learningu w Polsce. Będziemy również rozmawiali o Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, w którym każdy może szybko i bezpiecznie znaleźć informacje dotyczące świadczeń medycznych w ramach publicznej opieki zdrowotnej.

Naszymi prelegentami będą osoby zajmujące się prawami pacjenta, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Rzecznika Praw Pacjenta oraz innych instytucji publicznych.

Rejestracja na konferencję pod adresem http://akademia.nfz.gov.pl/konferencje/ do 11 października.

Szczegółowe informacje o miejscu wydarzenia będą przekazywane wraz z potwierdzeniem uczestnictwa na indywidualne konto e-mail zgłoszonej osoby. Umieszczenie zgłoszenia na liście chętnych do wzięcia udziału w konferencji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie jest jednoznaczne z kwalifikacją do uczestnictwa.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: (22) 572-60-39, (22) 572-64-59 lub wysyłając maila na adres: akademianfz@nfz.gov.pl.

Źródło: NFZ

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www