1 online
Wielkość czcionki

Dzień Zdrowych Kobiet - ZAPRASZAMY!

Dzień Zdrowych Kobiet - ZAPRASZAMY!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zapraszają wszystkie Panie do wzięcia udziału w II edycji wydarzenia, które odbędzie dnia 5 marca 2016 r. w godz. 10:00−14.00 w Centrum Promocji Mody Akademiii Sztuk Pięknych w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121.

W trakcie imprezy dla Uczestniczek zaplanowano bezpłatne atrakcje:

godz. 10.00 − warsztaty ze stylistką,

godz. 10.30 − warsztaty makijażu,

godz. 11.30 − ćwiczenia pilates,

godz. 12.30 − wykład dietetyka,

godz. 13.00 – „Trampoliny Disco Party” – widowiskowe zajęcia fitness na trampolinach w rytmie disco :-) Na te zajęcia, z uwagi na ograniczoną ilość trampolin, będą prowadzone wcześniejsze zapisy. Chętne Panie mogą się zgłaszać telefonicznie w dniach 2.03. − 4.03.2016 r. w godz. 9:00-14:00 (tel. 42 689 57 57). Świetna zabawa gwarantowana!

W czasie wydarzenia Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad oraz badań prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi.

Szpital proponuje:

  • porady onkologiczne wraz z badaniem znamion skórnych (dermatoskopia),
  • konsultacje onkologiczne wraz z badaniem piersi,
  • konsultacje neurologiczne wraz z badaniem USG,
  • konsultacje chirurgów onkologów,
  • USG (jamy brzusznej, piersi lub tarczycy) dla Pań, które dokonają wcześniejszej rejestracji w dniu 4.03.2016 r., w godz. 8:30-14:00 (tel. 42 689 57 57).

Trenerzy z łódzkiego klubu fitness Fabryka Formy nie tylko poprowadzą zajęcia sportowe, ale będą również przeprowadzali analizę składu ciała oraz wieku biologicznego.

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w Łodzi zapewni warsztaty z nauką samobadania piersi, warsztaty z brafittingu, pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar tkanki tłuszczowej oraz porady dietetyka.

Łódzki Oddział NFZ zaprasza na stoisko informacyjne, na którym będzie można uzyskać informacje na temat zasad bezpłatnego leczenia, zasad korzystania z programów profilaktycznych i dostępności badań profilaktycznych. Na wszystkie Panie, które odwiedzą stoisko, czekać będą upominki.

Na wszystkie Uczestniczki wydarzenia czekać będą dodatkowe niespodzianki :)

Z uwagi na planowane zajęcia fitness, zachęca się Panie do zabrania ze sobą strojów sportowych.

Źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M Kopernika w Łodzi

Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www