2 online
Wielkość czcionki

"Czwartki ze zdrowiem i medycyną" - dbaj o słuch!

Tagi:
"Czwartki ze zdrowiem i medycyną" - dbaj o słuch!

Fundacja „Misja Medyczna” oraz Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu, w ramach programu „Po pierwsze zdrowie”, zapraszają na bezpłatne badanie słuchu oraz otwarte spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Otorynolaryngologii.

Badanie słuchu będzie można wykonać w Mobilnym Centrum Słuchu, które stanie przed siedzibą Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3.

Zapraszamy 25 kwietnia (w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem), w godzinach 14-18. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść.

Słuch to podstawowe narzędzi komunikacji, niezwykle ważne we współczesnym świecie. Jednocześnie coraz więcej problemów ze słuchem mają Seniorzy oraz młodzi ludzie. I nie tylko oni – wszyscy żyjemy w świecie zagrożonym hałasem, w którym atakują nas multimedia.

Zapraszamy także na spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Otorynolaryngologii. Wydarzenie - otwarte i bezpłatne dla mieszkańców - rozpocznie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi, przy ul. Czerwonej 3.

Źródło oraz więcej informacji: Misja Medyczna

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www