0 online
Wielkość czcionki

Nie bądź taka, pokonaj raka!

Nie bądź taka, pokonaj raka!

Już w najbliższą sobotę, tj. 20 października serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii "Nie bądź taka, pokonaj raka!"  (pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi - Hanny Zdanowskiej), odbywającej się tradycyjnie w październiku - miesiącu różowej wstążki. W ramach obchodów o godzinie 10:00, w Urzędzie Miasta Łodzi rozpocznie się Konferencja, a tuż po niej, o godzinie 12:00 będzie można przyłączyć się do Marszu Różowej Wstążki, który przejdzie ulicą Piotrkowską. Dodatkowo w godzinach 10:00-15:00, w okolicach skrzyżowania ulic Piotrkowska i Piłsudskiego, w specjalnie przygotowanym mammobusie, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.

Natomiast 24 pażdziernika br. również w ramach obchodów kampanii zapraszamy do Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych (ulica Zachodnia 54/56) na koncert charytatywny Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Cena biletu będącego cegiełką na rzecz Fundacji Kocham Życie i Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Bilety do kupienia w sekretariacie AOIA tel. 42 633 26 41. Na wszystkich uczestników koncertu czeka loteria wizytówkowa z nagrodami.

Uwaga! Każda uczestniczka/uczestnik Konferencji będzie mogła/mógł zakupić 2 cegiełki charytatywne na środowy koncert w cenie jednej (lub jedną za ½ ceny).

Szczegóły na plakatach.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www