3 online
Wielkość czcionki

Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę

Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę

Ruszyły dwa konkursy na realizację zadania z zakresu promocji zdrowia psychicznego dla mieszkańców województwa łódzkiego pn. „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę”.

W ramach planowanego przedsięwzięcia zaplanowano dwa rodzaje działań, pierwsze obejmuje zajęcia rekreacyjno – ruchowe z zakresu gerontoprofilaktyki ruchowej, skierowane do osób w wieku 60 lat i więcej, zaś drugie obejmuje warsztaty psychologiczne adresowane do dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego. Celem działania pierwszego jest wspieranie zdrowego psychicznie starzenia się, jak również zaangażowanie uczestników w działania prozdrowotne i zachęcenie do dbania o zdrowie, zaś drugiego kształtowanie przekonań, zachowań, postaw i stylu życia wzmacniającego zdrowie psychiczne, a także rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu.


Informacje o konkursie w zakresie Działania 1 i Działania 2 znajdują się w BIP-ie w zakładce konkursy oraz na portalu www.zdrowie.lodzkie.pl w zakładce Konkursy, pod hasłem „Działania z zakresu zdrowia publicznego”.
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www