2 online
Wielkość czcionki

Konferencja "Zdrowie dzieci jest najważniejsze"

Zdrowie dzieci jest najważniejsze

Zdrowie dzieci jest najważniejsze

Serdecznie zapraszamy pracowników urzędów gmin i powiatów, zajmujących się w samorządzie sprawami promocji i ochrony zdrowia oraz działaniami na rzecz dzieci na konferencję samorządową pn. „Zdrowie dzieci jest najważniejsze”.

Spotkanie poświęcone będzie sytuacji zdrowotnej dzieci i młodzieży z naszego regionu, a także działalności jednostek samorządu terytorialnego i innych instytucji w zakresie wspierania rozwoju oraz zdrowia fizycznego i psychospołecznego tej populacji.

Konferencja odbędzie się w dniu 26 czerwca 2012 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź, I piętro pokój 104 (duża sala Sejmiku) od godz. 10.00. 

Zgłoszenia można przesyłać na załączonym formularzu zgłoszeniowym do dnia 15 czerwca 2012 roku drogą elektroniczną lub faksem (więcej szczegółów w formularzu).

Liczba miejsc ograniczona!

Informacji na temat konferencji udzielają pracownicy Departamentu Polityki Zdrowotnej: Pan Tomasz Tomczyk, tel. 42 291-98-64, adres e-mail: tomasz.tomczyk@lodzkie.pl oraz Pani Ewelina Włodarczyk, tel. 42 291-98-59, e-mail: ewelina.wlodarczyk@lodzkie.pl.

Dokumenty do pobrania

application/pdficonZaproszenie gminy i powiaty(144.55 KB)Zaproszenie gminy i powiaty
application/mswordiconFormularz zgłoszeniowy(29 KB)Formularz zgłoszeniowy
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www