0 online
Wielkość czcionki

Kompleksowa ochrona zdrowia prokreacyjnego Województwo Łódzkie podpisało umowę z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki na realizację Programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego. Więcej informacji ...
Warsztaty edukacyjne dla dorosłych Zapraszamy dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Warsztaty edukacyjne dla młodzieży Zapraszamy młodzież w wieku 14-17 lat na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Warsztaty edukacyjne dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku 11-13 lat na bezpłatne warsztaty. Więcej informacji...
Bezpłatne badania Sprawdź gdzie możesz skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich, konsultacji, warsztatów...
Oceń nasz szpital Zapraszamy do wypełnienia ankiety badającej zadowolenie pacjentów ze świadczonych usług. Więcej informacji...
Łódzkie Na Zdrowie Zapraszamy do obejrzenia cyklu programów Łódzkie Na Zdrowie, zrealizowanego na zlecenie Województwa Łódzkiego.

Aktualności

13/12/2019

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza lekarzy, pielęgniarki i położne na dzień otwarty w sobotę 14 grudnia 2019 r. godz. 8:00 -16:00 do siedziby ŁOW NFZ w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 56 (sala na parterze).

więcej
12/12/2019

Ultrasonograf oraz videogastroskop trafiły do Oddziału Gastroenterologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, natomiast trzy nowe łóżka transportowe do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

więcej
11/12/2019

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza mieszkańców województwa łódzkiego do skorzystania z bezpłatnych świadczeń w „Programie rehabilitacyjnym dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego” realizowanym w latach 2019-2023 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

więcej
27/11/2019

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko lekarz neurochirurg lub lekarz chcący specjalizować się w tej dziedzinie.

więcej
15/11/2019

Listopad to miesiąc profilaktyki i solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder.

więcej
Leki 75+

Oceń nas

Badanie Satysfakcji Klienta

Oceń poziom usług świadczonych przez Departament Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Wypełnij ankietę

Ankieta

Jakie Pana/Pani zdaniem choroby są najczęstsze wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej województwo łódzkie?
wady postawy
28%
astma
6%
alergia
19%
wady słuchu
0%
wady wzroku
5%
depresja
7%
otyłość
16%
próchnica
14%
inne
1%
nie mam zdania
3%
Oddano głosów: 229
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www